W klimacie PRL

2020-02-07 18:47

    Na zaproszenie prezesa Zarządu  Oddziału Terenowego TWK w Jeleniej Górze Leszka Karbowskiego członkowie naszego Stowarzyszenia bawili się na 22 balu karnawałowym w restauracji Hotelu „Cieplice”.  Tym razem temat balu brzmiał „Bal Karnawałowy Przodowników Pracy w PRL.  Każdy uczestnik otrzymał zaproszenie oraz pamiątkowy kotylion.  Imprezę prowadzili wodzireje z Kabaretu „PAKA”, a do tańca przygrywał DJ.

Podczas  balu, oprócz smacznego jedzonka i tańców, tradycyjnie odbyły się różne konkursy.  Wybierano - Króla i Królową Balu, - najlepsze balowe przebranie oraz - Niepełnosprawnego Sportowca  Roku 2019”.  W konkursach tych zostały uhonorowane osoby z naszego Stowarzyszenia: Iwona i Daniel, Renia oraz mistrzyni sportu – nasza Lusi !

Przyjemnie było bawić się w gronie znajomych, gdzie nikt się nie dziwił naszym drobnym lub większym niedoskonałościom.

     Ponieważ bardzo wzrosły koszty umieszczania zdjęć na stronie naszego Stowarzyszenia  www.mytezpotrafimy.org  relacje ze spotkań będą teraz niestety bez fotografii. A zdjęcia można oglądać na naszym profilu  www.facebook.com/Stowarzyszenie„My też potrafimy”


Strona twórcy serwisu