5-lecie Stowarzyszenia

2015-11-06 18:41

     Nasze Stowarzyszenie skończyło 5 lat.   Z tej okazji odbyło się walne zebranie.

Frekwencja dopisała i na spotkanie przybyło większość członków.   Po powitaniu przez prowadzącą zebranie wiceprezes Krysię, sprawozdanie z działalności przedstawił sekretarz Stowarzyszenia Andrzej.  Po nim stan stowarzyszeniowych finansów omówiła skarbniczka Kasia.  Potem były wspomnienia i pokaz zdjęć z całej 5-letniej działalności.   Najważniejszym punktem spotkania były wybory.  Na kolejną kadencję został wybrany Zarząd i Komisja Rewizyjna.

Po części oficjalnej Edward pokroił przepyszny tort, który na tą okazję przygotowała dla nas Dagmara.  

Mamy nadzieję, iż mimo różnych trudności, nasze Stowarzyszenie przetrwa kolejne pięciolecie.

 


Strona twórcy serwisu