10-lecie

2020-10-07 19:19

     Czas tak szybko płynie.  Minęło już 10 lat od założenia naszego Stowarzyszenia.  Z okazji tego jubileuszu 7 października odbyło się uroczyste spotkanie, na które przybyli prawie wszyscy członkowie oraz zaproszeni goście w osobach: Pani dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Eweliny Wójcik, pastora Edwina Pecha, kierownika Warsztatów Terapii Zajęciowej w Kowarach Pana Witolda Musiałowskiego, naszej księgowej Halinki Biangi, naszego ulubionego kierowcy Pana Sylwestra Wrony i zaprzyjaźnionego z nami jeleniogórskiego filharmonika Pana Ryszarda Krupy. 

Imprezę prowadził Leszek Karbowski oraz Krysia Płuzińska. 

Były przemówienia, prezentacje 10-letniej działalności i gratulacje.  Wszyscy odśpiewali też gromkie 100 lat wiceprezesowi Edwardowi z okazji jego niedawnych urodzin.  Był wspaniały tort i przepyszne ciasta upieczone przez członkinie Stowarzyszenia.

Po części oficjalnej Pani Irena Sallmann zaprezentowała nam „Koncert Zdrowia” na misach, które wytwarzają relaksujące dźwięki dające odprężenie dla ciała i umysłu, a Pan Ryszard Krupa zagrał nam znane i popularne melodie, przy których mogliśmy pośpiewać i nawet potańczyć.

Jubileusz 10-lecia mógł się odbyć dzięki dofinansowaniu Towarzystwa Walki z Kalectwem Oddział Jelenia Góra.

Miejmy nadzieję, że w tych trudnych czasach Stowarzyszenie przetrwa i będzie działać kolejne lata !

     Ponieważ bardzo wzrosły koszty umieszczania zdjęć na stronie naszego Stowarzyszenia  www.mytezpotrafimy.org  relacje ze spotkań będą teraz niestety bez fotografii. A zdjęcia można oglądać na naszym profilu  www.facebook.com/Stowarzyszenie„My też potrafimy”


Strona twórcy serwisu